Main Page: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
662 bytes added ,  18 February 2024
no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 15: Line 15:




{| class="wikitable"
<center>
{| class="wikitable" style="display:inline-block; margin-right:15px; border:hidden; border-radius: 10px 10px; background: #EFC943; {{box-shadow|4px|4px|8px|#866946}}"
|+
|+
!'''Help us!'''
! colspan="2" style="width:40%; background-color: #EFC943; border-radius: 10px 10px; border: 1px solid #C14424; |'''Help us!'''
|-
|-
|
! Заголовок 1
! Заголовок 2
|-
| Ячейка 1
| Ячейка 2
|}
|}
{| class="wikitable" style="float:right;"
{| class="wikitable" style="display:inline-block; margin-left:15px; border:hidden; border-radius: 10px 10px; background: #EFC943; {{box-shadow|4px|4px|8px|#866946}}"
|+
|+
!News
! colspan="2" style="background-color: #EFC943; border-radius: 10px 10px; border: 1px solid #C14424;""|News
|-
|-
|
! Заголовок 1
! Заголовок 2
|-
|-
|
| Ячейка 1
| Ячейка 2
|}
|}
</center>
{| class="wikitable" style="border:hidden; border-radius: 10px 10px; background: #EFC943; width:100%; {{box-shadow|4px|4px|8px|#866946}}"
{| class="wikitable" style="border:hidden; border-radius: 10px 10px; background: #EFC943; width:100%; {{box-shadow|4px|4px|8px|#866946}}"
|+
|+

Navigation menu