Main Page: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
32 bytes added ,  16 February 2024
no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 20: Line 20:
!News
!News
|-
|-
|[[File:Discography.png|frameless|link=Twenty One Pilots discography|200x200px]] [[File:Bandpil.png|frameless|link=Twenty One Pilots|200x200px]]<br>[[File:Tourmic.png|frameless|link=Twenty One Pilots Tour|200x200px]]
| rowspan="2" |[[File:Discography.png|frameless|link=Twenty One Pilots discography|200x200px]] [[File:Bandpil.png|frameless|link=Twenty One Pilots|200x200px]]<br>[[File:Tourmic.png|frameless|link=Twenty One Pilots Tour|200x200px]]
| colspan="2" style="width:55%; style="text-align:right; |[[File:Mail_1.jpg|left|250x250px|frameless]]
| colspan="2" style="width:55%; style="text-align:right; |[[File:Mail_1.jpg|left|250x250px|frameless]]




[[File:Ned's_Cozy_Fireplace_-_10_Hours_of_Relaxing_Twenty_One_Pilots_Mixes2.jpg|right|250x250px|frameless]]
|-
| colspan="2" |[[File:Ned's_Cozy_Fireplace_-_10_Hours_of_Relaxing_Twenty_One_Pilots_Mixes2.jpg|right|250x250px|frameless]]
|}
|}


Navigation menu