8,972
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 44: | Line 44: | ||
| x2 = -10 | | x2 = -10 | ||
| y2 = -10 | | y2 = -10 | ||
}}< | }}</div> | ||
|- style="border:hidden" | |||
| colspan="2" |<div style="padding:1.5em 2.0em;">{{Superimpose2 | |||
|- | |||
| colspan="2" |{{Superimpose2 | |||
| border = 1 | | border = 1 | ||
| collapse = | | collapse = | ||
| base = Ned's Cozy Fireplace - 10 Hours of Relaxing Twenty One Pilots Mixes2.jpg | | base = Ned's Cozy Fireplace - 10 Hours of Relaxing Twenty One Pilots Mixes2.jpg | ||
| base_width = | | base_width = 260px | ||
| base_style = float: right | | base_style = float: right | ||
| base_link = File:Mail_1.jpg#/media/File:Mail_1.jpg | | base_link = File:Mail_1.jpg#/media/File:Mail_1.jpg | ||
| Line 63: | Line 61: | ||
| float_caption = | | float_caption = | ||
| link = | | link = | ||
| x = | | x = 200 | ||
| y = | | y = 100 | ||
| float2 = Red line 3.png | | float2 = Red line 3.png | ||
| float2_width = | | float2_width = 95px | ||
| float2_alt = | | float2_alt = | ||
| float2_caption = | | float2_caption = | ||
| Line 72: | Line 70: | ||
| x2 = -10 | | x2 = -10 | ||
| y2 = -10 | | y2 = -10 | ||
}} | }}</div> | ||
|} | |} | ||